OAuth2 Client (4.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
