OAuth2 Client (4.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
