OAuth2 Client (4.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi
