OAuth2 Client (4.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
