OAuth2 Client (4.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat
