OAuth2 Client (4.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
