OAuth2 Client (4.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair
