OAuth2 Client (4.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Machine name
fa: نام ماشینی
