OAuth2 Client (4.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
