OAuth2 Client (4.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие
