OAuth2 Client (4.0.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Machine name
ca: Nom-màquina
