OAuth2 Client (4.0.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
