OAuth2 Client (4.0.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း
