OAuth2 Client (4.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord
