OAuth2 Client (4.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
