OAuth2 Client (4.1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Machine name
es: Nombre de sistema
