OAuth2 Client (4.1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
