OAuth2 Client (4.1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
