OAuth2 Client (4.1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta
