OAuth2 Client (4.1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
