OAuth2 Client (4.1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
