OAuth2 Client (4.1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Machine name
cs: Strojový název
