OAuth2 Client (4.1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்
