OAuth2 Client (4.1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
