OAuth2 Client (8.x-3.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Configure
ro: Configurează

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
