OAuth2 Client (8.x-3.1-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
