OAuth2 Client (8.x-3.1-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Configure
ur: ترتیب
