OAuth2 Client (8.x-3.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Configure
fr: Configurer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
