OAuth2 Resource server (8.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Authentication
sv: Verifiering

en: About
sv: Om

en: Validator
sv: Validerare

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: %name is blocked or has not been activated yet.
sv: %name är spärrad eller har inte aktiverats ännu.
