OAuth2 Server (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Code
ur: کوڈ
