OAuth2 Server (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Code
be: Код

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
