OAuth2 Server (2.0.0-beta6) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Code
gl: Código

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Token
gl: Símbolos

en: Public key
gl: Clave pública

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
