OAuth2 Server (2.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Code
ku: کۆد
