OAuth2 Server (2.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Code
da: Kode

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Expires
da: Udløber

en: Add Server
da: Tilføj server

en: Token
da: Symbol

en: Server name
da: Servernavn

en: Add server
da: Tilføj server

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Clients
da: Klienter

en: Machine-readable name
da: Internt navn
