OAuth2 Server (2.1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש

en: Code
he: קוד

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Token
he: אסימון

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
