OAuth2 Server (2.1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Code
ug: كود
