OAuth2 Server (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Code
nn: Kode

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
