OAuth2 Server (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: User
ps: غړی
