OAuth2 Server (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: User
pt: Utilizador

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Code
pt: Código

en: Public Key
pt: Chave pública

en: Expires
pt: Expira

en: Add Server
pt: Adicionar Servidor

en: Server name
pt: Nome do servidor

en: Add server
pt: Adicionar servidor

en: Public key
pt: Chave pública

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina

en: Server ID
pt: ID de Servidor
