OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu
