OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Pending
be: Чакае

en: Account
be: Акаўнт
