OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
