OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Pending
ca: Pendent

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Account
ca: Compte

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Requests
ca: Consultes
