OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Email notification
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: Description
fa: توضیحات

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Types
fa: انواع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Pending
fa: معلق

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Client
fa: مشتری

en: Account
fa: حساب

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Clients
fa: مشتریان
