OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Types
is: Sløg

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Account
is: Kontusetingar
