OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Account
kk: Есеп
