OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Account
ku: هەژمار
