OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Email notifications
ml: ഇ-മെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ
