OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
