OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Types
sl: Tipi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Pending
sl: Čaka

en: Account
sl: Račun
